Czyszczenie cystern kolejowych

Więcej

WERATEK – naprzód!

Szanowni Państwo,

branża gazowa jest w Polsce silną gałęzią gospodarki krajowej. Mamy wiele znanych firm rozpoznawalnych w Polsce i za granicą oraz całkiem sporą liczbę mniejszych. Wszyscy próbują wyróżnić się na tle innych i przyciągnąć do siebie klientów. Pytanie, jak to zrobić?

WERATEK ma na to sposób. Wypracowany i sprawdzony: rzetelność, rzeczowość, jakość – cechy te są wpisane w DNA naszej firmy. Nasi Klienci doskonale o tym wiedzą. Nic nie stoi na przeszkodzie aby i Państwo się o tym przekonali.

Zapraszamy

Nasze wieloletnie doświadczenie dla Twoich potrzeb
01. Czyszczenie wagonów
Mycie cystern kolejowych, jest konieczne, by w zbiornikach tych pojazdów nie kumulowały się osady i pozostałości po transportowanych produktach. Proces ten jest niezbędny także w celu systematycznego eliminowania drobnoustrojów, które mogłyby negatywnie wpływać na jakość przewożonych produktów.
02. Usługi transportowe cysterny - do gazu
Transport własną flotą nowoczesnych pojazdów towarów niebezpiecznych jest priorytetowym kierunkiem firmy WERATEK. Specjalizujemy się w transporcie niebezpiecznych ładunków ADR w cysternach samochodowych do wielu krajów Europy.
03. Sprzedaż i montaż zbiorników naziemnych na gaz
Nowoczesne, przydomowe instalacje gazowe w znacznym stopniu podnoszą komfort użytkowania domu czy mieszkania. Ogrzewanie budynku gazem przy zastosowaniu nowoczesnego osprzętu pozwala zachować wysoką jakość życia, m.in. wynikającą z braku kłopotliwej obsługi instalacji, gdyż ta funkcjonuje bezobsługowo.

BIURO
ul. Bałuckiego 14A
82-300 Elbląg

BOCZNICA
14-500 Glinka 39

TELEFON
(55) 237 39 89
+48 500 228 020

E-MAIL
Biuro:
biuro@weratek.pl

DANE FIRMY
NIP 5783138897
REGON 384400839
KRS 0000972443